Przejdź do głównej zawartości

O Nas


W naszej firmie zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę klientów, a także doradztwo oraz produkcję wysokiej jakości produktów znajdujących się w naszej ofercie.

Jesteśmy obecni nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych, gdzie zdobyliśmy uznanie dzięki wysokiej jakości naszych usług. Dostarczamy tylko produkty, które spełniają restrykcyjne wymagania UE, co jest możliwe dzięki selekcji dokonywanej w wielu państwach. Nasza oferta jest stale poszerzana, a jednocześnie dostosowana do potrzeb klientów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie oraz propozycje naszych partnerów, a naszą podstawową wartością jest jakość usług. Nasza polityka cenowa odpowiada potrzebom większości klientów.

Dzięki zdobytym doświadczeniom, udało nam się uzyskać stabilną pozycję w branży.

Nasi klienci są naszymi partnerami w biznesie,
dlatego najważniejsza jest relacja.

Sprzedaż

Sprzedaż

Kompleksowa sprzedaż

Hurtownia dostarcza klientom produkty najwyższej jakości, monitorując rynek i stale rozwijając swoją ofertę, aby spełniać ich potrzeby. Zapewniamy również najlepsze rozwiązania transportowe, gwarantując wysoką jakość dostaw.

Leasing

Leasing

Dogodne finansowanie

Leasing umożliwia skorzystanie z produktów oferowanych bez konieczności ponoszenia jednorazowego kosztu zakupu. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących elastycznych sposobów na realizację planów inwestycyjnych.

HurtowniaOgrodzenia.pl

Morska 37
76-150 Darłowo
NIP 5441296707
Regon 050656150
Numer konta bank pko: 13 1020 4681 0000 1202 0088 0468

Przejdź do Kontaktu

Dołożymy wszelkich starań aby rozwiać ewentualne wątpliwości i pomóc Ci w złożeniu zamówienia. Nasza obsługa klienta pracuje zgodnie z harmonogramem:

Pn. - Pt. 7:00 - 18:00